نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Mohammad.Reza.Arashfakhr

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
510

سابقه فعالیت:

توی این ویدیو یه آیفون ایکس (iPhone x) داریم که خاموش هست و بعد از تست متوجه شدیم دستگاه VDD_MAIN به زمین اتصال پیدا کرده. این ویدیو رو با تمام مشکلاتی که لا به لای کار دیدیم ضبط کردیم .یادتون باشه در زمان تعمیر اگه با مشکل جدید مواجه شدین دلسرد نشید و با خونسردی کامل به کارتون ادامه بدین تا به نتیجه مطلوب برسید .

زمان ویدیو : 1 ساعت و 3 دقیقه

فایل های ضمیمه

• iPhone x vdd.main_short.part1.rar
    1 گیگابایت · نمایش‌ها: 12
  • iPhone x vdd.main_short.part2.rar
    1,016.1 مگابایت · نمایش‌ها: 15

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود
بسیار عالی و خسته نباشید خدمت استاد عزیز و گرامی آرش فخر
مهندس یه سئوال ؟
چرا موقع اهم چک طبقه پایین پراپ مثبت رو بدنه گذاشتی . آیا فرقی میکنه جای مثبت و منفی ؟

Mohammad.Reza.Arashfakhr

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
510

سابقه فعالیت:

سلام و عرض ادب
بله متفاوت هست
شما اگه رو حالت دیود مود بخواهید تست کنین حالت دقیقا مثل تست دیود هستش که از یک طرف راه میده و از سمت دیگه خیر. تو این حالت برای اینکه به اهمی که داخل نرم افزار نمایش میده بخواهیم برسیم باید برعکس روی مدار پراپ هارو بگیریم و اگه پراپ منفی رو روی بدنه بگیرین و مثبت رو روی قطعات یا کانکتور ها به شما یا عدد بالا نمایش میده با OL
درود
بسیار عالی و خسته نباشید خدمت استاد عزیز و گرامی آرش فخر
مهندس یه سئوال ؟
چرا موقع اهم چک طبقه پایین پراپ مثبت رو بدنه گذاشتی . آیا فرقی میکنه جای مثبت و منفی ؟

unlimited

کاربر قدیمی
واکنش‌ها
483

سابقه فعالیت:

درود
استاد گرامی ، اینقدر ویدئوهاتون جالب و نکته های آموزنده وجالب درش هست که آدمی با چندین بار هم دیدن سیر نمیشه و با هر بار دیدن سئوالاتی در ذهنش نقش میبنده .
مهندس جان سئوال اول اینکه در پایه سازی که انجام دادید چرا از چسب uv استفاده کردید ؟
سئوال دوم اینکه چرا وقتی شابلون کردید ، از روی شابلون هیت ندادید و شابلون رو برداشتید و برد رو رو پری هیتر گذاشتید ؟

Mohammad.Reza.Arashfakhr

تیم پشتیبانی
واکنش‌ها
510

سابقه فعالیت:

سلام مهندس جان.
ممنون شما لطف دارین .
نکته اول در مورد سیم کشی اینه که شما بعد از اینکه سیم رو میپیچین باید حتما با چسب روشو پرکنین چون قرار هست روش ایسی یا قطعه قرار بگیره و در اثر گرما از اون نقطه کنده میشه و زحمتتون به هدر میره.
در مورد شابلون طبقات اینم باید خدمتتون عرض کنم که ما چند مدل شابلون داریم حرارت مستقیم و غیره مستقیم که من تو این ویدیو از شابلون غیرمستقیم استفاده کردم که باید بعد از شابلون کردن برای ذوب کردن قلع اون رو روی پری هیتر بذاریم.البته من خودم به شخصه کار کردن با شابلون حرارت غیر مستقیم رو بیشتر میپسندم و راحت تر هستیم

درود
استاد گرامی ، اینقدر ویدئوهاتون جالب و نکته های آموزنده وجالب درش هست که آدمی با چندین بار هم دیدن سیر نمیشه و با هر بار دیدن سئوالاتی در ذهنش نقش میبنده .
مهندس جان سئوال اول اینکه در پایه سازی که انجام دادید چرا از چسب uv استفاده کردید ؟
سئوال دوم اینکه چرا وقتی شابلون کردید ، از روی شابلون هیت ندادید و شابلون رو برداشتید و برد رو رو پری هیتر گذاشتید ؟

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند